WYDAWNICTWO AKSJOMAT
Świetne książeczki dla maluszków rozpoczynających poznawać świat i rozwijających sprawność manualną. ???❤❤❤

8 stron
W środku książeczek znajdziemy przesuwane elementy, przepięknie ilustrowane strony oraz wierszyki. Dzięki takiej formie wydania książeczki kuszą malucha do zabawy i poznawania świata w niezwykle miły i przyjemny sposób. ???


Książeczki opowiadają o zwierzątkach, które możemy spotkać na łące, w zagrodzie, w domu i w dżungli. Książeczki zostały napisane prostym dla malucha językiem. Słuchając i jednocześnie przesuwając ruchome elementy, mały czytelnik wraz z uroczymi bohaterami będzie wspaniale się bawił, a śliczne obrazki i sympatyczny tekst przeniosą go do cudownego świata bajek. ???


Bardzo fajne kartonowe książeczki (kolejne wydania w serii) odpowiednie dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z książką. Książki zachęcają maluszka do aktywności – do zabawy w wysuwanie czy przesuwanie. ???


Ponadto bardzo grube, pięknie zilustrowane, przyciągające wzrok strony o bezpiecznie zaokrąglonych rogach oraz ruchome elementy są dodatkowym atutem książeczek i sprawiają, że nie tylko Okruszek nie może się im oprzeć. ??????


