O nas

Kupujmy książki, zabawki oraz artykuły plastyczne naszym Okruszkom i łączmy zabawę z nauką!

Biblioteczka Okruszka

BIBLIOTECZKA OKRUSZKA – TO TWOJE MIEJSCE W SIECI

Biblioteczka Okruszka to blog poświęcony literaturze dziecięcej oraz edukacyjnym książeczkom dla dzieci godnym uwagi i wartym polecenia.

Kocham książki i tą miłością zaraziłam już swoją 2 – letnią córeczkę. Uważam, że książki są cenną pomocą w procesie wczesnego, jak i późniejszego kształcenia. Uczą i poszerzają istniejącą już wiedzę dziecka. Zachęcają do poznawania otaczającego go świata oraz odkrywają przed nim nieznane dotąd obszary. Ciekawy kształt i kolorystyka sprawiają, że nauka staje się dla maluszka czystą przyjemnością już od najmłodszych lat. Zatem kupujmy książki naszym Okruszkom i łączny zabawę z nauką!

Rynek oferuje szeroki asortyment książek dla dzieci, dlatego na blogu przedstawiam, opisuję i obrazuję tylko te książeczki, które bardzo nam się spodobały i do których lubimy wracać. Mam nadzieję, że moja własna opinia, a także opinia mojej małej córci pomoże Wam w doborze odpowiedniej literatury dla Waszych pociech. 🙂

Nasza przygoda z książką edukacyjną rozpoczęła się po 18 miesiącu życia i trwa do dziś! 📒📖📗

… a gdy nie pracujemy z książką to … się bawimy 😀 Zapraszamy do innych kategorii. 😉

Zapraszamy również do polubienia naszej strony na Facebooku, obserwowania nas na Instagramie oraz subskrybowania kanału na You Tubie!


📔📖📚📔📖📚📔📖📚📔📖📚📔📖📚📔📖