fbpx

Opis menu

BAJKI Z NAKLEJKAMI to naklejanki z opowiadaniami i krótkimi historiami, a także opowiadania, w których należy zbudować zdania tekstowo – naklejkowe, by stworzyć teksty historyjek i móc poczytać o przygodach bohaterów książki.

CZASOPISMA to magazyny i gazety dla dzieci.

CZYTANKI to książeczki ze zwykłymi papierowymi stronami zawierającymi bajki, różne opowiadania i ciekawe historie, które zachęcą dzieci do czytania.

ELEMENTARZE to książki, które wprowadzają dzieci w podstawowe zagadnienia dotyczące konkretnych dziedzin.

ENCYKLOPEDIE / ATLASY to również mini encyklopedie i miniatlasy oraz książki, w których znajdziemy wiele ciekawostek i informacji o otaczającym nas świecie.

KOLEKCJE / SERIE to serie edukacyjnych książeczek zwykło – stronicowych z różnymi dodatkami, np. zabawkami, czy puzzlami.

KOLOROWANKI BROKATOWE to kolorowanki z grubym brokatowym obrysem przeznaczone dla dzieci, które dopiero rozpoczynają przygodę z kolorowaniem.

KOLOROWANKI XXL to duże kolorowanki podłogowe.

KOLOROWANKI Z GRUBYM OBRYSEM to pierwsze kolorowanki naszych maluszków.

KOLOROWANKI ZWYKŁE to kolorowanki przeważnie z naklejkami przeznaczone dla większych dzieci.

KREATYWNO – PLASTYCZNE to książki, dzięki którym dzieci rozwijają swoją kreatywność poprzez różne zadania plastyczne.

KSIĄŻECZKI BIBLIJNE to książki o tematyce biblijnej.

KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE to naklejanki oraz książeczki z naklejkami i licznymi zadaniami do wykonania, w tym również kolorowankami, które uczą poprzez zabawę.

KSIĄŻECZKI INTERAKTYWNE to książeczki, które zawierają treści edukacyjne zachęcające dzieci do wspólnej zabawy z książką.

KSIĄŻECZKI KARTONOWE to edukacyjne książeczki grubo – kartonowe, a także bajki kartonowe odpowiednie dla najmłodszych dzieci.

KSIĄŻECZKI OKOLICZNOŚCIOWE to książeczki, które możemy podarować Okruszkom w prezencie z okazji różnych ważnych w ich życiu wydarzeń.

KSIĄŻECZKI ŚWIĄTECZNE to książki o tematyce bożonarodzeniowej i wielkanocnej.

ŁAMIGŁÓWKI / ZAGADKI to quizy i różne łamigłówki z naklejkami, m. in.: labirynty, dopisywanie brakujących liter, łączenie cyfrowych kropek, rysowanie, kolorowanie obrazka według numerów, znajdywanie różnic, wybieranie identycznych rysunków, rozpoznawanie kształtów, łączenie przedmiotów z ich cieniami oraz odnajdywanie wyrazów w literowej rozsypance, itp. oraz książki z zagadkami dla dzieci w formie pytań i rymowanych wierszyków.

MALOWANKI WODNE to kolorowanki z pisakiem wodnym, a także kolorowanki, do których potrzebny jest pędzel i miseczka z wodą.

MALUJ PALCAMI to książeczki, w których dzieci tworzą obrazki za pomocą farb i własnych paluszków.

NAKLEJANKI to książeczki, w których za pomocą naklejek, wyobraźni i kreatywności naszych pociech można tworzyć liczne scenki, obrazy, a także aranżacje.

NASZE BESTSELLERY to książki, które uwielbiamy, kochamy i do których często wracamy.

PLANERY to organizery i kalendarze, dzięki którym możemy zaplanować swój czas.

PODZIAŁ KSIĄŻEK I ZABAWEK WEDŁUG ZAKRESU DYDAKTYCZNEGO to podział zabawek i książek, które zawierają poszczególne treści dydaktyczne i uczą np. kolorów, kształtów czy liczb, itd.

PODZIAŁ KSIĄŻEK WEDŁUG KATEGORII WIEKOWEJ to podział wszystkich książek (z wyjątkiem kolorowanek i malowanek) ze względu na stopień trudności dostosowany do wieku dziecka.

WARTOŚĆ KSIĄŻEK to zakładka, która pokazuje jaką ogromną wartość mają książki w życiu naszych Okruszków. Znajdziemy tutaj również informacje o różnych akcjach i kampaniach promujących czytelnictwo, a także liczne artykuły, z których dowiemy się jak ważna jest rola książek.

WIERSZE / PIOSENKI to książki z wierszykami i piosenkami dla dzieci.

WYPYCHANKI to książeczki z tekturowymi wypychankami, które złożymy bez użycia kleju i nożyczek.

WYSZUKIWANKI to książeczki, których zadanie polega na wyszukiwaniu na stronach wskazanych przedmiotów w słowniczku obrazkowym.

Facebook
Instagram