KIDS’ TIME – Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka

KIELCE

KIDS’ TIME 2019 – KOLOROWO, CIEKAWIE I BEZPIECZNIE.
Kids’ Time 2019.

Targi Kids’ Time to istny raj dla małych i dużych. To wszystko to, co potrzebne matce dla jej Okruszka.

Targi Kids’ Time to Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka. W tym roku od 20 do 22 lutego w Kielcach odbyła się już ich X edycja. Udział w niej wzięło 564 firm, w tym 117 zagranicznych z 19 krajów całego świata. Tegoroczna ekspozycja zajmowała aż 20 000 metrów i została zlokalizowana w 9 halach. Wzrastająca liczba wystawców, także spoza granic Polski jest niezbitym dowodem na to, że impreza kielecka stanowi istotny punkt na międzynarodowej mapie targów poświęconych produktom dla naszym mniejszych i większych Okruszków.

Kids’ Time 2019.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to jedna z najbarwniejszych wystaw organizowanych przez Targi Kielce już od 10 lat.

Ogrom kolorowych zabawek, innowacyjne projekty i nowe technologie. Wystawcy prezentowali swoje najlepsze artykuły, a także premiery i nowości produktowe. Pięknie wyeksponowane wysokiej jakości produkty o najwyższych standardach bezpieczeństwa przykuwały wzrok. Nie zabrakło wiodących marek, jak i wschodzących firm.

Lalki Baby Born, klocki Lego, Playmobil, a także nowoczesne, ciekawe i edukacyjne klocki, mini wafle, brick trick – konstruktywne klocki, które w kontakcie z wodą rozpuszczą konstrukcję i możemy budować dalej wykorzystując ponownie te same cegły, puzzle, fajne zabawki marki Wader i ich nowość, która z pewnością zrobi furorę – betoniarka.

Domki z tworzywa sztucznego, kolorowe zjeżdżalnie i tunele. Piękna drewniana altanka z piaskownicą, czy nowość – wchodzące na rynek duże magnetyczne klocki o pastelowych kolorach, z których można tworzyć różnorakie budowle to dla nas „perełki”.

Nie zabrakło nawet ślicznych, kolorowych papierowych torebek do pakowania prezentów.

Nie mogliśmy także ominąć stoiska naszego ulubionego Wydawnictwa Aksjomat z cudownymi aktywizującymi książeczkami i edukacyjnymi puzzlami dla dzieci.

Tyle atrakcji w jednym miejscu, w jednym czasie na ziemi kieleckiej. W 2020 roku nie może nas tam zabraknąć.

Kielce do zobaczenia za rok! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.