WYDAWNICTWO AKSJOMAT

26 stron + wkładka z naklejkami
“Abecadło” to miesięcznik dla przedszkolaków, a w nim mnóstwo ciekawostek, opowiadań i zadań do wykonania. “Abecadło” to także edukacyjne czasopismo, które uczy słuchać ze zrozumieniem, literek, cyferek oraz podstaw języka angielskiego, zachęca także do opowiadania. ???


Na 26 kolorowych stronach znajdziemy krzyżówki, labirynty, zgadywanki, łamigłówki i quizy, a także ćwiczenia na spostrzegawczość, takie jak prowadzenie do celu łączenie w pary czy łączenie kropek. Uzupełnieniem zadań są naklejki, które są ulubionym rekwizytem wszystkich dzieci. Maluchy mogą ćwiczyć rączkę w rysowaniu szlaczków, a także nauczą się rysować niedźwiadka. ???

W tym numerze “Abecadła” znajdziemy również rymowankę z obrazkami i wiersz pt. „Przepis na marzec”. Poczytamy o przygodzie jeżyka Maciusia, dowiemy się kiedy obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru oraz kiedy jest początek astronomicznej wiosny. ???

Ponadto poznamy odpowiedzi na pytania: Co to jest równonoc? Dlaczego wiosną łatwo się przeziębiamy? Dlaczego deszcz jest potrzebny wiosną? W tym numerze również lew Leon przygotował dla dzieci kącik detektywistyczny i konkurs plastyczny, a także quiz numeru oraz eksperyment do wykonania pt. „Nurkowy dzwon”. ???

Tyle zadań do wykonania i ciekawostek w jednym czasopiśmie. Zachęcamy do zakupu i łączenia nauki z zabawą! ???
W materiale zostały użyte flamastry marki Kayet.