WYDAWNICTWO HARPERKIDS
To kolorowo ilustrowane księgi, które idealnie nadają się do wspólnego czytania z Okruszkiem. Nie tylko przed snem. ???❤️❤️❤️

Bajki 5 minut przed snem – 192 strony
Czytajmy razem – 128 stron
Nasza córka uwielbia Binga. Bajka o Bingu to była jej pierwsza bajka, którą oglądała i do tej pory ją bardzo lubi. Kiedy zobaczyła te książeczki dosłownie skakała z radości. ???



Króliczek Bing jest przedszkolakiem, który codziennie uczy się czegoś nowego. Wraz z przyjaciółmi i swoim opiekunem Flopem poznaje świat, a poznawanie świata to wielka rzecz. ???



Zawarte w czytankach historie poruszają tematy z życia wzięte. Wraz z Bingiem maluch będzie się uczyć nowych rzeczy, ale przede wszystkim będzie się dobrze bawić, ponieważ te bajeczki przeniosą go do cudownego świata króliczka Binga i jego przyjaciół. Mali miłośnicy Binga będą zachwyceni. ??????