WYDAWNICTWO AKSJOMAT

Świetna seria książeczek dla dzieci już od pierwszego roku życia. ???

24 strony + 4 strony z naklejkami
W książeczkach znajdziemy wiele bezpiecznych stron o zaokrąglonych rogach i dużych naklejek idealnych dla małych paluszków. Wesołe i kolorowe obrazki przyciągające wzrok oraz zadania polegające na wklejaniu naklejek w wyznaczone do tego miejsca. Twój maluszek będzie się doskonale bawił uzupełniając ilustracje nalepkami. 🙂
MALUCH NAKLEJA 1+

Maluchy uwielbiają naklejki, naklejanie sprawia im dużo radości. Zadania polegające na wklejaniu naklejek to pierwsze zadania edukacyjne, które są w stanie samodzielnie wykonać. ???
MALUCH NAKLEJA 2+

Seria „Maluch nakleja” to książeczki, które nie tylko rozwijają samodzielność maluszków. Podczas zabawy z naklejkami maluchy poznają także nowe słowa, wzbogacają słownictwo, rozwijają spostrzegawczość i ćwiczą sprawność manualną. ???
MALUCH NAKLEJA 3+

Uwielbiamy naklejki i uwielbiamy takie książeczki. ❤️❤️❤️ Kupując właśnie takie edukacyjne książeczki naszym Okruszkom sprawimy, że nauka stanie się dla nich czystą przyjemnością już od najmłodszych lat. ???



Zatem kupujmy właśnie takie książki naszym Okruszkom i łączmy zabawę z nauką!?
Za materiał recenzencki dziękujemy Wydawnictwu Aksjomat.








